Potřebujete poradit?

777 706 602 Volejte: Po-Pá 8-16 hod.

Výkup kovového odpadu kovošrot

Místo výkupu

Hledáte kovošrot pro výkup kovového odpadu a kovošrotu v Praze a okolí? V našich kovošrotech vykupujeme téměř veškerý kovový odpad a za dobré ceny. Naše sběrny jsou na třech místech:

Dovezte svůj kovový odpad na kteroukoliv z těchto poboček a my od vás kovošrot vykoupíme za ceny, které jsou uvedeny níže v přehledné tabulce. Vykupujeme železo, hliník, měď, mosaz, olovo, bronz, nerez, zinek, nikl, ale i celé motory, případně i kabely. U motorů a kabelů se cena odvíjí od jakosti respektive od výtěžnosti. Kromě výkupu kovového odpadu provádíme také ekologické likvidace autovraků, drcení a třídění suti, demolice aj.

Informace pro zákazníky k bezhotovostnímu výkupu od 1.3.2015

Platby na účet provádíme zdarma! Peníze odesíláme v den výkupu nebo hned druhý den. Možnost platby složenkou, šekem za určitý poplatek dle sazeb české pošty, banky.

Informace o výkupu:

Informace pro zákazníky k bezhotovostnímu výkupu od 1.3.2015

Platby na účet provádíme zdarma!Peníze odesíláme v den výkupu nebo hned druhý den.
Možnost platby složenkou,šekem za určitý poplatek dle sazeb české pošty,banky. 

Dovezte svůj kovový odpad na kteroukoliv z těchto poboček a my od vás kovošrot vykoupíme za ceny, které jsou uvedeny níže v přehledné tabulce. Vykupujeme železo, hliník, měď, mosaz, olovo, bronz, nerez, zinek, nikl, ale i celé motory, případně i kabely. U motorů a kabelů se cena odvíjí od jakosti respektive od výtěžnosti. Kromě výkupu kovového odpadu provádíme také ekologické likvidace autovraků, drcení a třídění suti, demolice aj.

Kovový odpad - výkupní ceny

Pro výkupní cenu kovového odpadu je samozřejmě důležitý nejen typ kovu, ale také v jaké formě je. Např. jiná je cena drátů, plechů či kusového kovového odpadu. 

Aktuální ceny výkupu kovového odpadu uvádí tato tabulka: 

výkup kovového odpadu

Kontakt

Radek Škvára s.r.o.

Telefon: 311 512 282

Adresa: Kotopeky 75, 268 01 Hořovice

Otevírací doba: Po-Pá 8-16 hod.

E-mail: skvara@iol.cz