Potřebujete poradit?

777 706 602 Volejte: Po-Pá 8-16 hod.

O nás

Demolice, kovošrot, ekologická likvidace vozidel

Česká společnost Radek Škvára – Odpady se specializuje na nakládání s odpady již od roku 1994. Firma poskytuje komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství – odvoz odpadů, likvidace odpadů, demolice objektů, ekologická likvidace vozidel apod. Sídlem společnosti jsou Hořovice ve Středních Čechách, své služby nabízí v širokém okolí.
Komplexní služby – pro obce, firmy i občany
Pro všechny naše činnosti vlastníme řádná oprávnění – Souhlas pro nakládání s odpady, Souhlas pro nakládání s nebezpečnými odpady aj. Dodržujeme termíny, zaměstnáváme spolehlivé zaměstnance, dbáme na dobré jméno firmy.

  • Likvidace odpadů a autovraků

    odvoz a likvidace odpadů – zajišťujeme odvoz a ekologickou likvidaci veškerých druhů odpadů – směsný komunální odpad, biologický odpad, stavební a demoliční odpady a další výkup a zpracování kovového odpadu.

  • Demolice domů, budov a staveb

    Demolice a odstraňování staveb – demoliční a bourací práce s následným odvozem sutě a jiného odpadu; demontáže a likvidace hal, kovových konstrukcí, kotelen apod.

  • Ekologická likvidace vozidel

    Provádíme zdarma ekologické likvidace vozidel. Za likvidaci nákladního vozu nad 3,5t od vás vrak odkoupíme. Svého nepotřebného auta se tak legálně zbavíte a my vám na počkání vystavíme potvrzení pro jeho vyřazení z registru vozidel. Vše proběhne během několika minut.

Pobočky

V případě zájmu o naše služby či jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte, rádi a ochotně vám odpovíme, poradíme a naceníme vaši poptávku. Těšíme se na spolupráci.


Jsme držiteli certifikátů
ISO 14001 a ISO 9001

Obraťte se na nás

Finanční oddělení
Odpadové hospodářství

Eva Škvárová
777 706 614

Administrativa
fakturace

Blanka Jirkovská
775 601 747

Technické zabezpečení

Lukáš Pavlík
777 706 602

Dispečink - Doprava

Kontejnerová služba
Jiří Melen
777 706 601

Reference

Kontakt

Radek Škvára s.r.o.

Telefon: 311 512 282

Adresa: Kotopeky 75, 268 01 Hořovice

Otevírací doba: Po-Pá 8-16 hod.

E-mail: skvara@iol.cz